Navigace

Obsah

Informace pro návštěvy klientů v DSR

Typ: ostatní
Vážení rodinný příslušníci,
vzhledem k tomu, že zákaz návštěv v zařízení pobytových sociálních služeb stále platí do 12.12.2020, rádi bychom Vás informovali o možnosti využít výjimku, která se týká návštěv klientů v našem zařízení na základě Usnesení vlády ČR ze dne 30.11.2020. Návštěvy v DSR budou umožněny pouze při splnění podmínek uvedených v příloze.
Podmínkou realizace návštěvy je absolvování RT-PCR vyšetření nebo POC testu na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem. Tyto testy v současné době naše zařízení neposkytuje. Seznam odběrných míst naleznete v příloze.

Součástí realizace návštěv je i povinnost používání po dobu návštěv osobní ochranné pomůcky dýchacích cest, a to minimálně respirátor třídy FFP2 nebo KN95 bez výdechového ventilu. Tyto hygienicky zabalené, NOVÉ pomůcky si může návštěva přinést, v opačném případě je poskytne naše zařízení. Jedná se o pomůcky z vlastních zásob. K těmto účelům nebudou použity prostředky, které zařízení obdrželo za účelem ochrany zaměstnanců a klientů od státu bezplatně.


Přílohy

Vytvořeno: 3. 12. 2020
Poslední aktualizace: 10. 12. 2020 11:26
Autor: Správce Webu