Navigace

Obsah

Nákupy a pošta do DSR

Typ: ostatní
Vážení rodinný příslušníci a přátelé domova,

všemi dostupnými prostředky a opatřeními se snažíme zabránit a zajistit domov proti proniknutí viru do našeho zařízení a tím ochránit Vaše rodiny, a proto přistupujeme k dalšímu opatření. V následujících dnech již nebude možné Vašim rodinným příslušníkům nosit nákupy tak jako doposud. Můžeme Vás ujistit, že pro Vaše rodinné příslušníky bude prostřednictvím domova zajištěno vše potřebné k jejich péči. Děkujeme Vám za Vaše telefonáty, které nadále vítáme s dotazy, zda Vaši příbuzní něco potřebují. V případě, že bude nutné do domova něco neodkladně doručit, konzultujte to s námi, jistě najdeme řešení.

Myslete na Vaše blízké, protože oni na Vás myslí neustále. Kontaktujte je, telefonujte jim. Žádáme Vás, v těchto dnech jim neposílejte nic prostřednictvím České pošty. Nabízíme Vám možnost využít písemný kontakt prostřednictvím našich emailů. Klientům dopis vytiskneme, v případě potřeby přečteme. Můžete posílat i fotografie, které rádi Vašim blízkým ukážeme. Znovu připomínám možnost využít kontakt prostřednictvím Skype. Jsme si vědomi, že pro naše klienty, je tato technika jedna velká neznámá, nebojte se to však vyzkoušet, můžete jim tak víc přiblížit svůj svět, ukázat jim i místa, kde třeba dlouho nebyli, mohou vidět Vás, mohou se vizuálně ujistit, že jste v pořádku.Děkujeme za Vaši ohleduplnost a respektování všech proseb a nařízení. Těšíme se až se společně budeme moci všichni zase setkat!

Vážení rodinný příslušníci a přátelé domova,

 

všemi dostupnými prostředky a opatřeními se snažíme zabránit a zajistit domov proti proniknutí viru do našeho zařízení a tím ochránit Vaše blízké, a proto přistupujeme k dalšímu opatření.

V následujících dnech již nebude možné Vašim blízkým nosit nákupy tak jako doposud. Můžeme Vás ujistit, že pro Vaše rodinné příslušníky bude prostřednictvím domova zajištěno vše potřebné k jejich péči. Děkujeme Vám za Vaše telefonáty, které nadále vítáme s dotazy, zda Vaši příbuzní něco potřebují. V případě, že bude nutné do domova něco neodkladně doručit, konzultujte to s námi, jistě najdeme řešení.

Myslete na Vaše blízké, protože oni na Vás myslí neustále. Kontaktujte je, telefonujte jim. Žádáme Vás, v těchto dnech jim neposílejte nic prostřednictvím České pošty. Nabízíme Vám možnost využít písemný kontakt prostřednictvím našich emailů sociální@dsrudna.cz nebo mk@dsrudna.cz. Klientům dopis vytiskneme, v případě potřeby přečteme. Můžete posílat i fotografie, které rádi Vašim blízkým ukážeme.

Znovu připomínám možnost využít kontakt prostřednictvím Skype. Jsme si vědomi, že pro naše klienty, je tato technika jedna velká neznámá, nebojte se to však vyzkoušet, můžete jim tak víc přiblížit svůj svět, ukázat jim i místa, kde třeba dlouho nebyli, mohou vidět Vás, mohou se vizuálně ujistit, že jste v pořádku.

Děkujeme za Vaši ohleduplnost a respektování všech proseb a nařízení. Těšíme se až se společně budeme moci všichni zase setkat!  

 

Domov seniorů Rudná

2. 4. 2020


Vytvořeno: 2. 4. 2020
Poslední aktualizace: 2. 4. 2020 16:04
Autor: Správce Webu